lip-sie 2020
Stowarzyszenie Maratonu
"Solidarność" w Gdańsku

ORLEN e-MARATON SOLIDARNOŚCI

Z 5-tką w tle

Tak było w 2019 r.

DRODZY MARATOŃCZYCY,
Dziękujemy za Waszą obecność
podczas XXV ORLEN Maratonu Solidarności. Niezmiernie miło było Was gościć w Trójmieście. Zapraszamy do czytania i ogladania materiałów podsumowujących edycję 2019.

Więcej

Galerie-Archiwum

Serdecznie zapraszamy do oglądania archiwalnych galerii zdjęć.
Na pewno siebie znajdziecie :)

W zakładce menu FOTO znajdziecie zdjęcia z ostatnich 12 lat!

 

 

 

Więcej

ORLEN E-“SOLIDARITY” MARATHON 2020

english

The rules and registration of "ORLEN E-Marathon Solidarity with additionally 5 Km".

START!


More

PRZEDŁUŻAMY NIŻSZĄ OPŁATĘ STARTOWĄ!!!

maraton gdansk 2018 712


Drodzy biegacze! Zgodnie z regulaminem XXV ORLEN MARATONU "SOLIDARNOŚCI", który odbędzie się w czwartek 15.08.2019 roku w Trójmieście, opłata startowa powinna już od 1 czerwca wzrosnąć do wysokości 119 zł.

ALE UWAGA!

Z okazji jubileuszu 25-lecia mamy dla Was prezent i przedłużamy niższą opłatę startową w wysokości 99 zł do samego końca trwania zapisów online!

Aby skorzystać z tej możliwości opłata musi zostać uregulowana najpóźniej do 5 sierpnia 2019. Po tym dniu zgłoszenia elektroniczne nie będą już przyjmowane. Będzie można się zgłosić tylko w Biurze Zawodów 13 i 14 sierpnia 2019 – opłata startowa w tych dniach wyniesie 150 zł.

Ale nie czekajcie do 5 sierpnia, nie zwlekajcie! Warto już dziś zapisać się na ten wyjątkowy maraton! Pamiętajcie, że zapisując się wcześniej i wpłacając od razu opłatę startową ułatwiacie nam podjęcie wielu logistycznych decyzji. Zatem - do dzieła. Zapisujcie już dziś :) Czekamy na Was w Trójmieście!