15.08.2019
Stowarzyszenie Maratonu
"Solidarność" w Gdańsku

XXV ORLEN MARATON SOLIDARNOŚCI

GDYNIA-SOPOT-GDAŃSK

DO STARTU POZOSTAŁO:
2 2
7 7
6 6
DNI
0 0
6 6
GODZIN
2 2
7 7
MINUT
0 0
4 4
SEKUND

DzięKUJEMY!!!

DRODZY MARATOŃCZYCY,
Dziękujemy za Waszą obecność
podczas XXV ORLEN Maratonu Solidarności. Niezmiernie miło było Was gościć w Trójmieście. Zapraszamy do czytania i ogladania materiałów podsumowujących tegoroczną edycję.

Więcej

Galerie-Archiwum

Serdecznie zapraszamy do oglądania archiwalnych galerii zdjęć.
Na pewno siebie znajdziecie :)

W zakładce menu FOTO znajdziecie zdjęcia z ostatnich 9 lat!

 

Więcej

XXV  “SOLIDARITY” MARATHON 

english

CONGRATULATIONS RUNNERS OF THE 2019 XXV ORLEN “SOLIDARITY” MARATHON. THANK YOU FOR JOINING US! We are so proud of each and every one of you! We hope you had a great experience and realized your goals. We have prepared for you thousands photos from the race. Everyone will find themselves... and we look forward to seeing you again next year! Cheers!

 

More

PRZEDŁUŻAMY NIŻSZĄ OPŁATĘ STARTOWĄ!!!

maraton gdansk 2018 712


Drodzy biegacze! Zgodnie z regulaminem XXV ORLEN MARATONU "SOLIDARNOŚCI", który odbędzie się w czwartek 15.08.2019 roku w Trójmieście, opłata startowa powinna już od 1 czerwca wzrosnąć do wysokości 119 zł.

ALE UWAGA!

Z okazji jubileuszu 25-lecia mamy dla Was prezent i przedłużamy niższą opłatę startową w wysokości 99 zł do samego końca trwania zapisów online!

Aby skorzystać z tej możliwości opłata musi zostać uregulowana najpóźniej do 5 sierpnia 2019. Po tym dniu zgłoszenia elektroniczne nie będą już przyjmowane. Będzie można się zgłosić tylko w Biurze Zawodów 13 i 14 sierpnia 2019 – opłata startowa w tych dniach wyniesie 150 zł.

Ale nie czekajcie do 5 sierpnia, nie zwlekajcie! Warto już dziś zapisać się na ten wyjątkowy maraton! Pamiętajcie, że zapisując się wcześniej i wpłacając od razu opłatę startową ułatwiacie nam podjęcie wielu logistycznych decyzji. Zatem - do dzieła. Zapisujcie już dziś :) Czekamy na Was w Trójmieście!