15.08.2021
Stowarzyszenie Maratonu
"Solidarność" w Gdańsku

XXVI MARATON SOLIDARNOŚCI

Gdynia-Sopot-Gdańsk

Tak było w 2019 r.

DRODZY MARATOŃCZYCY,
Dziękujemy za Waszą obecność
podczas XXV ORLEN Maratonu Solidarności. Niezmiernie miło było Was gościć w Trójmieście. Zapraszamy do czytania i ogladania materiałów podsumowujących edycję 2019.

Więcej

Galerie-Archiwum

Serdecznie zapraszamy do oglądania archiwalnych galerii zdjęć.
Na pewno siebie znajdziecie :)

W zakładce menu FOTO znajdziecie zdjęcia z ostatnich 12 lat!

 

 

 

Więcej

XXVI “SOLIDARITY” MARATHON
IN 2021

RULES OF THE XXVI “SOLIDARITY” WILL BE PUBLISHED IN 2021

english

 

 

 

 

 

More

PRZEDŁUŻAMY NIŻSZĄ OPŁATĘ STARTOWĄ!!!

maraton gdansk 2018 712


Drodzy biegacze! Zgodnie z regulaminem XXV ORLEN MARATONU "SOLIDARNOŚCI", który odbędzie się w czwartek 15.08.2019 roku w Trójmieście, opłata startowa powinna już od 1 czerwca wzrosnąć do wysokości 119 zł.

ALE UWAGA!

Z okazji jubileuszu 25-lecia mamy dla Was prezent i przedłużamy niższą opłatę startową w wysokości 99 zł do samego końca trwania zapisów online!

Aby skorzystać z tej możliwości opłata musi zostać uregulowana najpóźniej do 5 sierpnia 2019. Po tym dniu zgłoszenia elektroniczne nie będą już przyjmowane. Będzie można się zgłosić tylko w Biurze Zawodów 13 i 14 sierpnia 2019 – opłata startowa w tych dniach wyniesie 150 zł.

Ale nie czekajcie do 5 sierpnia, nie zwlekajcie! Warto już dziś zapisać się na ten wyjątkowy maraton! Pamiętajcie, że zapisując się wcześniej i wpłacając od razu opłatę startową ułatwiacie nam podjęcie wielu logistycznych decyzji. Zatem - do dzieła. Zapisujcie już dziś :) Czekamy na Was w Trójmieście!