VII-VIII.2021
Stowarzyszenie Maratonu
"Solidarność" w Gdańsku

ORLEN E-MARATON SOLIDARNOŚCI

NA CAŁYM ŚWIECIE

Do startu pozostało:
3 3
3 3
2 2
DNI
1 1
1 1
GODZIN
4 4
9 9
MINUT
4 4
3 3
SEKUND

Tak było w ostatniej (na razie :) ulicznej edycji.

Niezmiernie miło było Was gościć w Trójmieście. Na razie nie udało nam się zorganizować tradycyjnego biegu z powodu obostrzeń. Powspominać jednak warto... Zobaczcie jak wyglądał nasz maraton!

Więcej

Galerie-Archiwum

Serdecznie zapraszamy do oglądania archiwalnych galerii zdjęć.
Na pewno siebie znajdziecie :)

W zakładce menu FOTO znajdziecie zdjęcia z ostatnich 12 lat!

 

 

 

Więcej

ORLEN E-“SOLIDARITY” MARATHON 2021

english

The rules and registration of "ORLEN e-Marathon Solidarity with additional runs"

 

START 5.06.2021!


More

ZOSTAŁY OSTATNIE DWA TYGODNIE BY WZIĄĆ UDZIAŁ W "ORLEN E-MARATONIE SOLIDARNOŚCI Z 5-TKĄ W TLE"!

25 orlen gdansk 2358

Drodzy zawodnicy, przyjaciele, sympatycy i uczestnicy poprzednich edycji Maratonu Solidarności w Trójmieście. Jeszcze dwa tygodnie możecie zmierzyć się z dystansem maratonu, maratonu na raty bądź biegiem na 5 km w ramach "ORLEN e-Maratonu Solidarności z 5-tką w tle". W tym roku, by pamięć została zachowana, by uczcić ważne dla Polski rocznice i wydarzenia, nie zrezygnowaliśmy z organizacji maratonu, choć ma on inną niż dotychczas formułę. Zapisy i udział do 31 sierpnia 2020!!!

Przygotowaliśmy dla Was piękne pamiątkowe medale i koszulki. Aby otrzymać je w pakiecie startowym należy przy zapisach zaznaczyć wybór poszerzonego pakietu startowego. Jeśli ktoś z uczestników naszego tegorocznego wydarzenia nie zamówił koszulki bądź medalu, a chciałby otrzymać je w pakiecie, może złożyć dodatkowe zamówienie (za dodatkową opłatą). Koszulki damskie będą miały koralowe rękawy i plecy, natomiast męskie kolor ciemnoszary.

25 orlen gdansk 3375

Z wielką radością oglądamy wszystkie nadesłane przez Was zdjęcia ze startów w ORLEN e-Maratonie Solidarności. Czekamy na więcej. Jeśli nie wysłaliście jeszcze zdjęć, filmików na których widać, że bierzecie udział w naszej imprezie, to zróbcie to koniecznie. Można przesyłać je na adres mailowy maratonu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź firmy datasport.pl, która na bieżąco dodaje wasze wyniki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Pamiętajcie, żeby koniecznie opublikować zdjęcia na waszych facebookowych profilach i oznaczyć hasztagiem #orlenemaratonsolidarnosci

25 orlen gdansk 260

11 sierpnia 2020 odbyła się w Gdańsku konferencja prasowa dotycząca ORLEN e-Maratonu Solidarności. Pięknie opowiadał o historii i początkach maratonu Roman Kuzimski - Wiceprzewodniczący Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ "Solidarność", nawiązując do wydarzeń w 1980 roku. Wypowiedział się także przedstawiciel sponsora - Grzegorz Bałkowiec - Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN oraz Tadeusz Majchrowicz, wiceprzewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność".

25 orlen gdansk 2314 wb
Kazimierz Zimny - Dyrektor ORLEN e-Maratonu Solidarności

Obecny był również Dyrektor Orlen e-Maratonu Solidarności Kazimierz Zimny, biegacz, medalista olimpijski z Rzymu (1960). Dla Kazimierza Zimnego, który 4 czerwca skończył 85 lat, możliwość zorganizowania maratonu choćby w wersji wirtualnej jest wyjątkowym wzruszeniem.

Więcej informacji z konferencji znajdziecie tutaj.

 

zloty1

koszulka 2020

Untitled 1