. . .
Stowarzyszenie Maratonu
"Solidarność" w Gdańsku

MARATON SOLIDARNOŚCI

GDYNIA-SOPOT-GDAŃSK

 PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA Z WYDARZENIA!

ORLEN e maraton 2020 40 672 1200 800 100

Drodzy biegacze! Czekamy na wasze zdjęcia z biegów w ramach ORELEN e-Maratonu Solidarności z Biegami Towarzyszącymi. Wielu z Was już startowało, część jeszcze pokonuje Maraton na Raty i dodaje kolejne etapy do swoich wyników.

Tak jak w ubiegłym roku bardzo gorąco zapraszamy Was do zrobienia sobie zdjęcia, albo kilku zdjęć z numerem startowym tegorocznego biegu. Może będziecie chcieli opublikować całą relację, pokazać innym Wasz bieg. Zachęcamy Was też bardzo do biegania w większych grupach.

Zachęcamy Was gorąco byście pobierali ze strony zapisów Wasz numer startowy, który można sobie wydrukować i przypiąć podczas biegu, albo po prostu zrobić sobie pamiątkową fotkę (galeria z roku 2020 dostępna tutaj). Po zakończeniu imprezy będziemy także wysyłać pamiątkowy, wydrukowany numer pocztą tym, którzy wybrali taką opcję przy zapisach.

Może biegacie solo, a może w grupach, może z rodziną, albo z przyjaciółmi. Pozwólcie innym zobaczyć wasze biegi w ramach ORLEN e-Maratonu Solidarności.
Zachęcamy Was do zrobienia małych pikników po zakończonym biegu, tak jak to zawodnicy robili rok temu. Z relacji uczestników w edycji 2020 wiemy, że były punkty odświeżania, pasta party i inne atrakcje choć oczywiście w małym gronie, ze względu na panujące w ubiegłym roku obostrzenia.

Bardzo chcemy zobaczyć jak wyglądają wasze starty, rywalizacja, wysiłek, miejsca w których będziecie pokonywać dystans w ramach naszego wydarzenia. Zapraszamy do publikowania tych zdjęć nie tylko w panelu wyników, ale także w waszych mediach społecznościowych, koniecznie (!!!) z hasztagiem #orlenmaratonsolidarności i #orlenemaratonsolidarności

Jeśli uda się Wam nakręcić krótką zajawkę z biegu zachęcamy do przesyłania do nas. Może być nagranie zrobione smartfonem, aparatem, kamerką, dronem - dowolnie, cokolwiek przyjdzie Wam do głowy :) Spróbujemy później zmontować z waszych ujęć i nagrań ciekawy filmik. Chcielibyśmy abyście dzielili się z nami i z innymi informacją o biegu, a także byśmy mogli cieszyć się tym wydarzeniem razem z Wami.

Zdjęcia po dodaniu wyświetlą się w bocznej galerii. Jeśli macie zdjęcia a ich jeszcze nie opublikowaliście, zróbcie to koniecznie!

Jak dodać zdjęcia? 

W panelu, w którym dodajecie wyniki na stronie DATA SPORT możecie od razu, albo potem :) zaciągnąć Wasze zdjęcia w tym samym miejscu co wynik.  
W razie wątpliwości piszcie i pytajcie :) Pomożemy!