. . .
Stowarzyszenie Maratonu
"Solidarność" w Gdańsku

MARATON SOLIDARNOŚCI

GDYNIA-SOPOT-GDAŃSK

ORLEN E-MARATON SOLIDARNOŚCI  - OSTATNIE DWA TYGODNIE BIEGANIA! 


rak reatron

PRZEDŁUŻAMY STARTY DO 5 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) - WŁĄCZAMY SIĘ W AKCJĘ CHARYTATYWNĄ FUNDACJI NA RATUNEK!

Do końca miesiąca zostało 9 dni, ale... zdecydowaliśmy się przyłączyć do akcji Fundacji Na Ratunek! Akcja to sportowe wyzwanie – RakReaton, którego celem jest pokonanie we wrześniu miliona kilometrów, a wtedy 100 000 złotych trafi na leczenie dzieci chorych na nowotwory. Dokładny opis akcji znajdziecie TUTAJ.

By połączyć nasze siły zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą imprezę do 5 września włącznie. Chcemy dołożyć także naszą cegiełkę. W związku z tym ORLEN e-Maraton Solidarności z biegami towarzyszącymi trwa jeszcze pełne dwa tygodnie!

Mamy nadzieję, że Ci, którzy jeszcze nie zapisali się na naszą imprezę zdecydują się, wybiorą jeden z dystansów i pobiegną dla nas i dla dzieci!

Kilometry zgromadzone w ramach akcji Fundacji Na Ratunek w dniach od 1-go do 5-go września 2021 na dystansach obowiązujących w tegorocznej edycji ORLEN e-Maratonu Solidarności (maraton, maraton na raty, półmaraton, 10 km lub 5 km) możecie jednocześnie zaliczyć jako swój wynik w naszej wirtualnej imprezie.


Partnerem akcji jest również nasz wieloletni patron medialny - MARATOŃCZYK.PL

Jednocześnie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic do wzięcia udziału wydarzeniu, które odbędzie się 4 września we Wrocławiu - UltraPark12h - Przegoń raka. Wyniki z tego wydarzenia również możecie zaliczyć do wyników ORLEN e-Maratonu Solidarności.

ultra wroclaw